E-posta: ersanteknoloji@gmail.com

Keywords: DEĞİŞKEN FREKANSLI SÜRÜCÜ, Kontrollü başlatıcı, VFD

about us

ANA SAYFA > about us

Ersan Teknoloji Dünyasına Hoş Geldiniz

Geleceği gören ersan teknoloji, ileri görüşlü bir kurumsal kimlik oluşturmuştur. Motor Kontrol, Otomasyon ve Endüstriyel Elektronik alanında müşterilerinin gelecekteki beklentilerini daha da ileri giderek global bir platformda lider teknolojiler sunarak karşılamak istiyor.

Bugün lider bir üretici olan ersan teknoloji, AC Sürücü (Değişken Frekanslı Sürücü, VFD, Değişken Hızlı Sürücü, VSD, Frekans İnvertörü ve Frekans Konvertörü olarak da bilinir), Yumuşak Yolvericiler ve Solar İnverter gibi çeşitli motor kontrol ürünleri sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin, topluluğumuzun ve paydaşlarımızın karşılıklı yararı için Endüstriyel Elektronik alanında yeşil teknoloji geliştirme ve ürünler üretme işindeyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizi müşterilerimizi memnun edebilmek için oluşturduğumuz kalite sisteminin gereklerine uymayı taahhüt ederiz. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini artırmak için, ürün teknolojimizin güncellenmesinde bize rehberlik edecek KALİTE HEDEFLERİMİZİ belirleriz ve kalite hedefleri uygunlukları açısından periyodik olarak gözden geçirilir.

KURUMSAL KALİTE HEDEFLERİMİZ

● Müşteri memnuniyeti garantisi.

● Motor kontrolünde teknolojik yenilikler.

● Etkin kalite sistemi ile TKY.

● Çalışanlar için bütünsel bir atmosfer.